Signal Q-128

41 cm
Šírka sedadla
60 cm

• , zakúpené v mojnabytok.sk

Super kreslo ,hladala som síce tyrkysovú farbu ale v nej som nič nenašla čo by sa mi páčilo ale aj s kremovou som max.spokojná

Nosnosť
Hĺbka sedadla
41 cm
Šírka sedadla
60 cm

Otočná stolička Q-128 slúži ako vhodný komponent do každého moderného interiéru..

• Stabilitu stoličky zaručuje noha z kovu s piatimi ramenami na kolieskach.
  • Skvelý vzhľad dopĺňa pohodlné čalúnené sedadlo (ekokoža) s nízkou opierkou chrbta.
  • Je vybavená funkciou nastavenia výšky pomocou plynového piestu, ktorý sa ovláda pákou pod sedadlom.
  • Maximálna nosnosť je do 100 kg.
  • Jednoduchá montáž.
  • V ponuke vo viacerých farebných prevedeniach: krémová, sivá, čierna.

Farba kresla na Vašom monitore sa nemusí zhodovať so skutočným farebným prevedením produktu.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v mojnabytok.sk