Halmar Lotus

Halmar Kancelárske kreslo Lotus červené Vďaka svojmu luxusnému dizajnu sa kreslo skvele vyníma v kanceláriách, ale aj v domácej pracovniach. Je vhodné skôr domov k počítaču na...
225 €
Doprava zdarma, Do týždňa
Doporučená ponuka Kancelária 24h s.r.o.

Na sklade • 1 variantZdarma157 neoverených recenziíĎalšie informácie

Hĺbka sedadla
47 cm
Šírka sedadla
52 cm

• , zakúpené v Kancelária 24h s.r.o.

ešte to mám krátko, zatial dobre

• , zakúpené v Kancelárske stoličky

Stolicka Lotus Cierno-modra je pomerne nekvalitne spracovana,napr. nastrek kovovej ohy v striebornej farbe je nekvalitne prevedeny,sitie potahu stolicky zo zadnej strany je nekvalitne prevedene,sedak sa po necelých dvoch tyzdnoch "vysedel" (uz som ho zreklamoval,a bol mi novy zaslany).Celkovo mozno povedat,ze dizajn stolicky je pekny,no jej kvalita obrazku nezodpoveda.Ak by som sa mal este raz rozhodnut,ci si tuto stolicku kupim,tak poviem,ze uz by som si ju nekupil.

• Opracovanie dielov nie je 100%

V tejto cenovej kategórii dobré kreslo.
    Nie je určené na celodenné sedenie v kancelárii.

Nosnosť
47 cm
Šírka sedadla
52 cm

Halmar Kancelárske kreslo Lotus červené

Vďaka svojmu luxusnému dizajnu sa kreslo skvele vyníma v kanceláriách, ale aj v domácej pracovniach. Je vhodné skôr domov k počítaču na sedenie maximálne do 5-6 hodín denne. Nie je vhodné pre 8 a viac hodinový kancelársku prevádzku.

Stolička je zložená z náhradných dielov, ktoré sú však rovnaké ako originálne, len sú od iného výrobcu. Poškodenia - chýbajú krytky podrúčiek, odretý kríž. Žiadna z estetických vád nemá vplyv na funkciu, stolička je funkčne v poriadku. Balené v neoriginálnej krabici.

Kľúčové vlastnosti kresla:

• nosnosť do 102 kg
  • záruka 24 mesiacov
  • mechanizmus TILT
  • materiál - plast, PU koženka
  • farebné prevedenie - červená, čierná

Konštrukcia kresla je položená na piatich-ramennom kríži, ktorého súčasťou je päť pogumovaných koliesok zaisťujúcich jednoduchú mobilitu stoličky.

Kreslo je otočné a disponuje mechanizmom TILT umožňujúcim hojdania stoličky a tým reguláciu protitlaku operadla.

Výškové nastavenie stoličky je možné pomocou plynového piestu, ktorý sa ovláda páčkou umiestnenou pod sedadlom stoličky.

Sedák a operadlo stoličky sú čalúnené PU koženkou. Súčasťou kreslá sú aj praktické odklopiteľné podrúčky, ktoré zvýšia Vaše pohodlie.

Do týždňa • 1 variantZdarma96 % • 622 recenziíĎalšie informácie

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Kancelária 24h s.r.o.

ešte to mám krátko, zatial dobre

• , zakúpené v Kancelárske stoličky

Mám ho už tri roky a popravde nečakal som že toľko vydrží :D stale sa natom dobre sedí takže odporučam

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do týždňa • 1 variantZdarma96 % • 622 recenziíĎalšie informácie
    • Pekný dizajn
    • Polohovateľné operadlá
    • Za tie peniaze je veľmi tvrdá
    • Po asi mesiaci je úplne vysedená a výplň ešte tvrdšia

Celkovo dobrá, no mohla by byť aj lepšia. Hlavne tú výplň.

• Opracovanie dielov nie je 100%

V tejto cenovej kategórii dobré kreslo.
    Nie je určené na celodenné sedenie v kancelárii.

• opracovanie niektorých dielov nie je 100%

V tejto cenovej kategórii super kreslo.
    Určite však nie je určené na celodenné sedenie.

• dizajn
    • ľahko sa skladá( zaberie to cca 30min ak ste šikovný) všetko čo treba na zloženie som mal pribalené, no bol tam len obyčajný imbus kluč a veru taká račna by sa zišla to hej :D
    • tažko povedať ako bude vyzerať za mesiac no konštrukcia je silná. Ja mam 75kg takže myslím že to vpohode znesie moju vahu
    • pohodlnosť - celkom fajn sa sedí no táto stolička ma len posuvne opierky smerom hore, samozrejme piest hore dole a ešte trocha dozadu to ide....
    • cena pretože za sto € som proste čakal viac
    • spracovanie (material, kvalita vyhotovenia)
    • hned po rozbalení mi bylo do očí že na opierke je zle nanesená farba, na troch miestach tam su take akokeby "zaškrabnuté" no nieje to poškrabané, kto doma niekedy niečo farbil a nedal si pozor tak vie že ak sa nanaša farba a na povrchu ostane nečistota tak potom to tak aj vyzera, to iste sa muselo stať pri vyrobe nejaka nečistota, stačí prach
    • takisto tam kde to je prešivane tak sem tam som našiel nitky ktore treba odstrihovať

nakupoval som z českeho eshopu kancelarskezidle.com a za 48hodín som mal stoličku doma čiže odporučam od nich. bol trocha problem pretože model tohoto kresla vraj vyrabaju viaceré firmy...HALMAR nieje jediná firma, a teoreticky aj ked kupite od inej firmy než halmar tak malo by to byť to isté no dobre viem že ak raz to vyraba ina firma tak tam nejaký rozdiel bude a niekedy su detajly dosť doležité

moja recenzia nieje moc objektívna nakoľko mam stoličku doma len par hodín no aspon moj prvý dojem som sem hodil :)

začinam mať pocit že DXRACER je snad jediná dobrá voľba ak ide o kancelarske kreslo do 400e...ešte neviem či sa to oplatí priplatit si...je jasné že DX je neporovnatelne lepšie kreslo...

• velmi pekné a moderné kreslo.
    • sedak sa cca po dvoch dnoch zhrnul. Po kazdom vstaní z kresla sa koza na sedaku zdvihla co bolo sposobene neuchitenim materialu, ktory sa nasledne zhrnal medzi nohami.

Stolicku som vratil (kancelárskežidle.com). Na predajni vykazovala kazda jedna stolička lotus (mali dve vystavené) tuto vadu.
    A však nasiel som obchod kde ponukaju stolicku lotus s kvalitnejsím prevedenim sedáku, tu je vidiet ze koza je upevnená o sedadlo a napnutá. Na stolicke sa teda pohodnejsie sedí a nič sa vám nezhrna medzi nohami. Inak je produkt skvelý, len si treba spravne vybrať.

• , zakúpené v KancelarskeZidle.com

• Kvalitné materiálové prevedenie, pohodlné sedenie s výbornou oporou pre chrbát, moderný dizajn, možnosť vyklápania područiek.

Najlepšia cena na trhu za ktorú lepšiu stoličku nenájdete.

KancelarskeZidle.com (predajca)

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení.
    Vážíme si vaší spokojenosti.
    Přejeme Vám hezký a pohodový den
    Monika Krpelíková, zákaznický servis

• , zakúpené v KancelarskeZidle.com

• moderny dizajn, komfortne sedenie, kvalitne vypracovanie, prijatelna cena, pogumovane kolieska setria plavajucu podlahu
    • nic

doporucujem, kreslo je super

KancelarskeZidle.com (predajca)

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení! :)
    Přejeme Vám hezký den!
    Monika Krpelíková, zákaznický servis