Autronic KA-E240B

• , zakúpené v nabytoktiffany

• pohodlna
    • hojdaci mechanizmus
    • da sa opriet hlava
    • material (plasty + koza)

Stolicku som si vybral hlavne kvoli jej pohodlnosti. Pred kupou bola vyskusana. Operadlo je vytvarovane tak, ze podopiera krize a pri mojej vyske (180cm) mozem opriet aj hlavu o vrch stolicky. Opierky na ruky maju len dve polohy: vyklopene alebo zaklopene, ale v tej vyklopenej polohe mi 100%-ne vyhovuju.

Najnizsia pozicia stolicky moze byt pre nizsich ludi uz vysoko. Ja ju pouzivam v strednej vyske.

Da sa nastavit sklon stolicky ale aj so sedadlom. Operadlo voci sedadlu su fixovane plastovym ramenom tvaru L, na ktorom su aj operky pre ruky. Toto plastove rameno nevyzera najpevnejsie, aj preto by som ju nepouzival vo vacsom sklone... bal by som as opriet, ci sa to nezlomi.

Vizualne je takmer totozna s kancelarskou stolickou Halmar Lotus, ktora ma ale iny mechanizmus pre nastavovanie vysky a sklonu a ked som na nej sedel, ta sa jemne hojdala (mozno nebola v obchode dobre nastavena). A este mozno tato bola o stupen pohodlnejsia oproti Lotus.

Stolicka bola dodana s plastovymi kolieskami. Dokupoval som pogumovane.

Nosnosť

Kancelárske kreslo KA-E240B WT kancelárska stolička, čalúnená bielou koženkou

• čalúnenie: ekokoža, čierna/sivá/biela
  • podrúčky: čalúnené, sivé/biele
  • farba: čierna/sivá/biela

plynový piest - výškovo nastaviteľná synchrónny mechanizmus

Rozmery:

• , zakúpené v nabytoktiffany

• pohodlna
    • hojdaci mechanizmus
    • da sa opriet hlava
    • material (plasty + koza)

Stolicka bola dodana s plastovymi kolieskami. Dokupoval som pogumovane.